Černé spoďáry - 2.kapitola

17. listopadu 2006 v 16:17 | angeldust @ fabinka |  Černý spoďáry nebo růžový tanga???
Protože já sama nesnáším dlouhý kapitoly tak kapitolky ke spoďárům budou kratší....takže v nich nehledejte žadnej děj........žádnej tam totiž NENÍ...

2. Kapitola
Bohužel si prdel nedělali.Přišinula se děsná tlama, která neměřila ani metr dvacet a začala vyučovat.Její přirovnání k Ferdovi mravencovi všechny rozesmálo a ona začala strašně vyšilovat jestli má oko na punčoše nebo díru mezi nohama.Už chtěla všem napráskat školní trest, ale naštěstí se ozval ten bohulibý zvuk zvonku.Všichni se co nejrychleji chtěli dostat ven, ale přede dveřmi je čekalo překvápko.
Z chodby před učebnou unikal zkrz dveře do učebny neznámý smrdutý plyn.Prudce inteligentní Čvaki si toho samozřejmě nevšimla a co nejrychleji vystřelila ze třídy na chodbu.Prolétla celou tou do růžova zahalenou chodbou a vydala se směrem ke sklepení na hodinu lektvarů.U učebny už čekal celkem početný hlouček zmijozelských.Čvaki se najednou zarazila, cítila na sobě jeho oči, věděla že na ni zírají ty krásné ocelově šedé oči…(tak za 1. viděli jste někdy někoho s šedýma očima??? A za 2. Čvaki si bohužel nevšimla toho že na ni zírá asi dalších 10 párů očí…ovšem to je detail)
Když si toho všimla zrudla a běžela se schovat na záchod, ovšem netušila že v celé škole popraskalo potrubí a na dvoře jsou postaveny TOI TOI.A tam byla otřesná řada.Tak běžela do sovince a tam se celá udýchaná zhroutila a omdlela.když se asi po 15ti minutách probudila a otevřela oči přímo mezi ně jí padalo lejno jednoho z domácích mazlíčků jejich spolužáků……Zjistila že to byla Hedvika….celá nasraná se šinula najít Harryho…..
To pako (Čvaklin) si samozřejmě za celou tu dobu nevšimla že je celá růžová.Že je něco v nepořádku si všimla až když narazila na Protivu, který na někoho zase něco chystal.Když ale viděl tu růžovou zrůdu, co k němu přicházela raději si to zase honem rozmyslel.Čvaki (růžovou zrůdu) , ale nenapadlo to vůbec řešit.Řekla si že Harry možná bude ve Velké síni na obědě.
Měla pravdu, Harry se cpal u Velkého stolu Nebelvíru, právě si dával páté krutí stehno.Čvaki se k němu přiřítila, Harrymu zaskočilo a začal se dusit.
Čvaki k němu rychle přiskočila a chtěla mu dát první pomoc, to však nedovolila Hermiona….
"Prosímtě odpal nebo z tebe Harry dostane další záchvat!!!" (Hermi to zřejmě zrovna nezvládala a tak se do Čvaki celkem krutě pustila....jenže to by to nebyla Žaky aby si nechala něco líbit x))
"Proč by proboha měl dostat záchvat zrovna kvůli mně???"
"No a z koho prosímtě?, podívej se na sebe jak vypadáš!to sis snad toho kouzla po Obraně nevšimla nebo co???...."víte co se stane když se Hermi nasere?Začne ze sebe plivat všechny požný příznaky nemocí od AIDS až po Žloutenku nevšímaje si okolí samozřejmě, takže (ke své smůle) ani nepostřehla že Harry se celý rudý skácel k zemi….
"Možná by ti pomohl výtažek z hypografova trusu, já jsem si ho udělala když jsem potřebovala něco na tu hnusnou virážku ve vlasech…" Hermi kecala a kecala a kecala a nebyla k zastavení….
"Heeeeer…… - mi - ……óóóóóóó-………nooooo!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí Černý spoďáry?

gooood...loool...=)) 54.2% (26)
ok 8.3% (4)
nic moc... 4.2% (2)
hrůůůůza!!!! 22.9% (11)
raději jsem to nečtl/a.... 10.4% (5)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama