Černý spoďáry - 5.kapitola

27. prosince 2006 v 20:58 | angeldust und Fabi |  Černý spoďáry nebo růžový tanga???
Chci vás poprosit jen o jediné! PIŠTE KOMENTÁŘE - jestli se vám ta povídka nelíbila FAJN tak to pod ní napište...klidně tam napište i to, co se vám na ní nelíbilo....možná se to pokusíme v další kapitole...ehmm....změnit...

5.kapitola
(tak to nevím jak by se asi chytili? Když jsou to duchové???)
Ale Hermi zrudla jak (no…hovno to nebude!) chili paprička (FUJ) a dostala záchvat.Bohužel nikdo nepoznal jestli se směje nebo brečí…ječela a vypadala u toho jako opice v mixéru, Harry nevěděl jestli má dřív brečet dojetím, nebo smíchy.Vyhrálo dojetí a Uršula?!Ta zuřila jak když Vítkovi (možná ho neznáte…..tak buďte rádi) seberete KIT - KAT. (nebo Kite - kat?)
No, a jak tam tak všichni řvali, ječeli, a brečeli přiřítil se na scénu Mr. Snape.
,,Co to má kur*** znamenat?"
"Nóóó…my jsme, víte my jsme…"
"Dost, ticho!strhávám Nebelvíru 50 bodů za vaše koktání Grangerová…..nevíte náhodou kde je slečna Fig a pan Potter?"
"Zde pane profesore" ozval se Harryho duch…
"Kur*** to snad ne, měl jste si mně v kabinetě včera odbýt školní trest!Hmm…."
A takhle zamyšlen odešel najít Čvaki…
Další ráno u snídaně vydal Brumbál dodatek ke školnímu řádu: KAŽDÝ MŮŽE ZEMŘÍT AŽ POTÉ, CO SI VYŘEŠÍ VŠECHNY POVINNOSTI (ŠKOLNÍ TRESTY, KOPAČKY A VŠECHNY OSTATNÍ NEZBYTNOSTI…) Velkou síní se nesl nesouhlasný šum.Brumbála to nasralo a každé koleji strhl 50 bodů…
Po tomhle Brumbálově rozhodnutí se celá škola včetně studentů, učitelů, duchů ( i přes to, že těch už se to netýkalo) vzbouřila.
Všichni se hromadně vrhli na Brumbála, ten ale neváhal a zdrhl na ošetřovnu.Madame Pomfreyová z něj byla tak vedle, že se nezmohla ani na slovo a pokračovala ve čtení Cosmomolitanu….
Brumbál se zhroutil na nejbližší postel a zatáhl kolem sebe závěsy.Když se uklidnil uslyšel svou dceru jak s někým rozmlouvá….
Čvaki si povídala s Pansy,no spíše po ní Pansy řvala a to dost krutým způsobem,něco v tom smyslu,že jestli jejího Fojíka (Malfoye) nenechá na pokoji dostane po hubě,Čvaki na ni zašilhala,stále si nemohla zvyknout na skutečnost,že její půlměsícové brýle skončily někde na skládě v LA.Čvaki se jí všemožně snažila vysvětlit,že s ním nic nemá a jestli okamžitě nepřestane ječet něco si s ním začne (doufám,že vás nenapadlo nic jiného než hrát pexeso…).Tím se Pansy podstatně zklidnila a Čvaki na ni vyštěkla,že na ni už nemá čas,páč musí najít fotříka.
Rozdělily se a Čvaki se vydala na ošetřovnu,tam našla fotříka na jedné z postelí a všimla si,že vypadá jako kdyby utekl od svatého Munga.Brumbál se prostě nehodlal uklidnit,tak se Čvaki naštvala a s vynaložením obrovské námahy dopravila fotříka do pracovny,kde na něj všichni vyobrazení na plátnech rozvěšených po celé pracovně koukali jak spadlí z višně.Čvaki se rohodla ho tam nechat,ať si to vyžere on a sama se vydala do Nebelvírské věže,kde našla Nevilla a Ginny ve vášnivém objetí,tak kolem nich bleskově proklouzla a šinula si to do ložnice,ale dlouho nemohla usnout,protože její společnice s nimiž sdílela ložnici si usmyslely,že svolají zkoušku jejich dechového orchestru zrovna dnes v noci (chrápaly jako by jim bylo 60,byly opačného pohlaví a vážily nejmíň 150 kg).Čvaki si řekla,že nic horšího než to co ji potkalo prvních pár dní ve škole už přijít nemůže,ale to si fakticky jen myslela….a s touhle myšlenkou konečně usnula.


Druhého dne ráno se probudila (překvapivě) a zjistila,že se nějakým záhadným způsobem dostala do chlapeckých ložnic a to do Harryho bývalé postele,ale Harryho spolužáci byli natolik inteligentní,že jim nedošlo,že to co spí v Harryho posteli,pod Harryho přikrývkou nemůže být Harry a v klidu se převlékali a dělali další věci spojné s obvyklou ranní činností,takže Čvaki běhěm 1 hodiny viděla to,co za celej svůj nudnej a stereotypní život ne.Takže tam jen tak ležela a neodvažovala se pohnout.
Když všichni obyvatelé této ložnice konečně vypadli vstala a snažila se nějak dostat do jejich ložnice.Moc se jí to nevydařilo,protože když sešla ze schodů zjistila,že společenská místnost je k prasknutí narvaná lidmi.A ti v okamžiku kdy ji uvděli přerušili jakýkoliv rozhovor a sledovali ji….oh jak potupnéJ…Čvaki okamžitě věděla,že tohle je nová školní senzace,která se neobejde bez nejrůznějších dodělávek a přikrášlení spolužáků.Chudák Čvaki!……Jedno jí však vrtalo hlavou-hned po příjezdu do Bradavic se tam 2x snažila dostat a nedokázala to,tak jak to najednou mohla zvládnout? Jediné co ji napadlo bylo,že proti ní někdo použil jednu z kleteb,které se nepromíjí-IMPERIUS!Ale kdo???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vám líbí Černý spoďáry?

gooood...loool...=)) 54.2% (26)
ok 8.3% (4)
nic moc... 4.2% (2)
hrůůůůza!!!! 22.9% (11)
raději jsem to nečtl/a.... 10.4% (5)

Komentáře

1 Lucsinka Lucsinka | 28. prosince 2006 v 18:04 | Reagovat

VZLASTNI... ty znaky to jsou asi pismenka ze ?????

2 Fabi Fabi | E-mail | Web | 28. prosince 2006 v 18:52 | Reagovat

jo luci vis to se tak dela......(jako kdyz chces neco napsat)

3 sharinka sharinka | 22. ledna 2007 v 9:52 | Reagovat

celý je to super, ale tuhle kapitilu jsem asi nepochopila, páč jsem asi nedočetla tu čtvrtou =) =) =) těším se na další

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama