ICQ

28. prosince 2006 v 12:11 | Speisy |  *Kraviny (nezařazeno)*
Kategorie: dobrodružné/parodie
Omezení: pro všechny

Varování: praštěné (!) /náznak slashe

Postavy: HarryP/DracoM; vedlejší pár HermionaG/RonaldW
Shrnutí: Harry Potter hledá lásku a po porážce Lorda Voldemorta ji ne a ne najít.
Pozn. autora: Zkoušeli jsme s Kaubojem napsat parodii na Harryho Pottera, nejlépe slash. Jenže napsali jsme kousek a pak z toho sešlo. Ale třeba ji dopíšu, to záleží na Vás, přátelé :)) Hezkou zábavu ((:

Harry Potter, nejslavnější kouzelník všech dob, ten, jenž porazil Pána Zla, je nyní nejslavnějším hlídačem košťat v celém kouzelnickém světě. Dokonce hlídal i Kulový blesk řady ZX nově naklonovaného Brumbála. Jeho kariéra je na vzestupu, ale lásku ne a ne najít. Prozatím bydlel s Ronem a Hermionou v jednom bytě. Ti spali spolu a Harry spal s Johanitou v jiné místnosti. Johanita je morče. Takové malé, roztomilé… Dají se s ní dělat neuvěřitelné věci (např. bungee-junping). Ale lásku, lásku to nahradit nemůže.
*
"Dneska to bylo děsný! Knedlové mají zase nějaký problém s nějakýma seveřanama… teda serverama," odhodila Hermiona plášť s těžkou kabelou. PÍSK. Ozvalo se od kabely.
"Co to děláš?!!! JOHANITO!" běžel rychle Harry ke kabele, "Zrovna si četla, Hermiono. Nemůžeš bejt pozornější, sakra?" rozčílil se Harry a ohýbal se k pochroumanému tělíčku.
"Promiň, ale…" špitla Hermiona, ale po Harryho vražedném výrazu, kdy mu z očí doslova létaly blesky, sklapla. Od stále četnějších jisker jí totiž chytla záclona. Zkoušela nejrůznější kouzla na uhašení požáru, ale místo vody jí z hůlky vystříklo šampaňské. V tu chvíli přicházel Ron.
"Juchů, bude oslava," výskl a s tlesknutím poskočil. Harry tam stále stál s Johanitou v rukou, která se mu snažila slízat veškeré kapičky šampaňského. Hermiona již vzdala veškerou snahu o záchranu jejich bytu a přinesla z kuchyně skleničky.
"Jupí, stěhujeme se," vypískla a uronila slzu. Těžko říct jestli pláčem nebo smíchem. Ron s Harrym si přiťukli. Celý večer se bavili, takže zapomněli na hůlku tryskající šampaňské a hořící byt. Toto je přísně tajná informace, za tímto nedopatřením se skrývají povodně 2002.
*
Ráno se probudil Ron, Harry a Hermiona na ulici, ale kde je Johanita?! Touto dobou asi někde v Černém moři.
"Co se to včera večer stalo?" ptal se Ron objímající dopravní kužel. Harry jen zamrkal, takže odpovědi se chytla Hermiona.
"Pomátla se mi hůlka… Už dlouho si spolu nerozumíme," všimla si lítostivého výrazu v Harryho očích, "stejně jsem si chtěla koupit novou."
"Kde mám svoje vitamíny? A kde mám svůj podvazkový pás?! A KDE JE JOHANITA?!!" křičel Harry. Hlavně nezačínej hysterčit… pomyslela si Hermiona. PRÁSK. A přemístila se. Na ministerstvu bylo zrovna docela rušno, a to nejenom kvůli povodním, ale také kvůli novému fenoménu ve světě zločinu, čímž byli nedávno zakázané Bertíkovy fazolky s nejoblíbenější příchutí, což je v těchto zlých dnech zrovna chlup z drakoračích housenek, který je za normálních okolností neškodný (pokud pro vás není problém dvoumetrový plamenný knír), ale monopol na fazolky DraMag do receptu přidal ještě bubáčí extrakt, který se získává tak nelidskou (dokonce ani nekouzelnickou) cestou, že to samotné je přečin, dělá z fazolek tak silný halucinogen, že si kouzelníci po pozření myslí, že jsou Tom Žrádll a Hammy Toaster v jedné osobě a snaží se sníst sami sebe… Tato hrozba je o to horší, že McGonnagals přestali v minulém měsíci prodávat proslulé Raddlovo žrádlo, sestávající se z třasklavých slimejšů, kteří jako jediní jsou schopni účinnou látku z fazolek neutralizovat. Ministr kouzel, Rufus Ubrousek, už neví, co má dělat.
*
Mezitím se však Harry ještě více rozčílil, kvůli jeho stále pohřešované Johanitě. Ron duchaplně promluvil:
"Harry a koukal ses za ledničku?! Vždycky, když něco nemůžu najít, je to tam" pro zdůraznění svých slov prudce kýval hlavou.
"Paráda, ale lednička odjela na západ…" zašklebil se Harry.
"Hm, je po ní, kámo…" soucitně pokrčil rameny Ron. Harry pouze přikývl a své nyní uslzené oči obrátil na svého kamaráda. Mezi nimi právě proplouvalo nehybné tělíčko Harryho morčete.
"Johanito…" vzal ji do svých rukou Harry, "Jak je ti? Jsi v pohodě?" v odpověď Johanita mrtvolně zaškubala nožičkou. Ron se usmál.
"ŽIJE!" zavýskl Harry s radostí v očích.
"Ne, jen posmrtný reflex, blbečku…" prohodil přes rameno odcházející Ron. Harry jen nevěřícně civěl na něj.
"Kam si myslíš, že jdeš?" zavolal.
"Do Kotelní díry," odpověděl Ron, ale nezastavil se. Harry s radostí odhodil mrtvolku a rozeběhl se za ním.
*
Od doby, kdy Pán Zla byl poražen, se na ministerstvu nic zvláštního nedělo. Jen občas nějaká ta nelegální Tekno párty. Vědci totiž zjistili, že v poslední zapovězené místnosti, ve sklepení ministerstva kouzel, se skrývala obrovská hala s nejmodernější zvukovou a obrazovou technikou. Ubrousek toleroval občasné řádění jeho zaměstnanců, dokud se mezi nimi nerozšířili zakázané fazolky. Jakmile to Ubrousek zjistil, nechal vylepit letáky:
"WARNING: VŠICHNI KDO SI MYSLÍ, ŽE JSOU TOAST,
NECHŤ SE HLÁSÍ U MĚ! UBROUSEK"
Ovšem nedalo bys říct, že by to bylo k něčemu dobré. Nakonec přišla Hermiona s nápadem, jak zastavit tuto šílenost. Pozvala mezinárodně uznávané psychology ze sociálky - sourozence Mozkoškvory. Jejich metody jsou ve skrze velmi praktické. Znají víceméně dvě věty: "Přestaňte s těmi drogami, nebo Vám vycucneme mozek z hlavy svými kusadly". Tato technika vždycky uspěje. A tak Hermiona za své zásluhy dostala notebook s nejnovějším ICQ. To jí přišlo velmi vhod, protože věděla, že dříve nebo později bude Harry truchlit pro svou Johanitu. Takhle se ho alespoň zbaví a bude moct být s Ronem.
*
Ron po dvacáté vyslechnul láskyplný příběh přiopilého Harryho a jeho, teď už mrtvé, Johanity. Vysvobodila ho až Hermiona, která se do Kotelní díry přiřídila rychlostí blesku v ruce nesouce notebook, kterým nechtěně praštila Harryho do hlavy, až spadl ze židle. Ron poděkoval lehkým mrknutím.
"Vstávej, Harry, co se tady válíš!? Podívej, co jsem ti přinesla…" podala Hermiona notebook. Harry ho vzal opatrně do ruky a snažil se ho otevřít. Ron se jen nepříčetně smál jeho neschopnosti.
"Ty seš pako, Harry, to musíš tady," ukázala na malé tlačítko Hermiona, "zmáčknout. No a při té příležitosti se můžeš po icq i s někým seznámit," mrkla spiklenecky na Rona. Tomu bylo hned jasné, kolik volných večerů budou mít jen pro sebe. Harry byl plně zaujat jeho novou hračkou. Konečně se mu to podařilo otevřít. Zůstal koukat s otevřenou pusou. Tam by se, jak si vzápětí uvědomil, vešli dvě zaparkovaná košťata. To už je nemoc z povolání…
"Kde se to zapíná?" Ron na Harryho zdánlivě nevinnou otázku jen protočil oči.
"A od čeho máš hůlku? Pro dloubání v nose to asi nebude," odsekla Hermiona. Tato poznámka byla v celku na místě, protože Harry už nekouzlil velmi dlouho dobu. Vlastně od té chvíle, kdy zjistil, že Pán Zla se dá zabít i bez kouzel. Všichni víme, jak to bylo - souboj se odehrával na celém světě: Od Austrálie až po New York, kde nedopatřením jedno zaklínadlo pomátlo počítače dvou letadel… Rovnocenný souboj rozhodl následující dialog: "Jsem tvůj otec, Harry," lhal naprosto nepřesvědčivě Worldvemďas. "Otče!" vzlykl Harry. "Ano, pojď na mou hru,ď" očekával své vítězství Worldvemďas. Harry se proti němu rozběhl s takovou radostí, že si nevšiml, jak shodil pixlu s barvou. Ta se rozlila na silnici. Kolemjedoucí autobus, který shodou okolností řídil Stan Kytička, narazil do lešení. Z lešení spadl nebohý dělník přímo na Harryho. Ten se tak vyhnul zelenožlutomodrofialkověkrhavěsivěrůžovému paprsku z Worldvemďasovy hůlky. Paprsek se odrazil od zrcadla, které bylo zrovna přenášeno přes silnici a trefil hydrant. "Je konec Harry," zašeptal naivně Worldvemďas. Šel pomalu k sbírajícímu se kouzelníčkovi, když v tom: uklouzl po barvě, přejel ho autobus a spadlo na něj lešení s dalšími nebohými dělníky. Po chvilce se zvedl a oprášil si hábit. "To je zase ale den," povzdechl si Worldvemďas. "To máš pravdu, tati," přitakal Harry. Worldvemďas se připravoval na nejhroznější kouzlo, kterým by Harryho zničil: česací kouzlo, čímž by okamžitě ztratil jedinou svoji devizu, co se šarmu týče. Horší než smrt. "Fénus," zahřmělo. Harry, nechápajíce co se to stalo, utekl za autobus. "Jsi zničený. Nemáš už pro mě cenu," řekl Worldvemďas téměř teskně. "Co se to tu děje," vyjekl jeden přihlížející knedla. "Pořádáme ples, blbečku," líně odpověděl Worldvemďas a utápěl se v hořkosti. Harry si zrovna za autobusem hrál s nádrží na benzín. "Týjo, takový zajímavý to je," pravil duchaplně odšroubovávaje kryt od nádrže. Vlivem přítomnosti kouzel se vytvořil podtlak, takže benzín začal vesele tryskat na všechny strany. Worldvemďas si vybral zrovna tento okamžik, kdy se Harrymu chystal říct, že není jeho otcem. Nestihl to. Benzín se rozšířil pomocí vody až k němu a chytl od nedopalku dělníka. "Nééé," zakřičel Harry v slzách. Tohle autorům už těžko mohlo projít, takže na tomto místě opravdu Worldvemďas nadobro umírá. A Harry ztratil otce. Už podruhé. Až za dlouhou dobu pochopil, že Worldvemďas nemohl být jeho otcem, protože byl homosexuál. Ale právě proto mu Harry věřil. Myslel si, že je po něm.
Notebook monotónně vrněl na Harryho klíně. Harry zrovna hledal na icq nové přátele. Ihned po vyplnění své přezdívky - Kuba Hrnčíř - mu přišla zpráva. Od nějakého Dráčka Mráčka. "Těpéro sombréro, jak je ty jeden fiškulíne?" napsal divný človíček ve stejné hospodě, sedící u baru. To ovšem náš Harry nemohl tušit. "Kdo jsi?" zeptal se nevinně. "Někdo, kdo má fazolky," šel ihned na věc dealer. "Já ale nefetuju, nejsi ty náhodou dealer?" psal už méně nevinně Harry. "Jak to se mnou mluvíš? Abych ti tu tvoji růžovou prdílku sešvihal bičíkem," odpověděl Dráček na tuto urážku. "Tak jo… Dám si alespoň jednu, na zkoušku," snažil se neztratit přítele Harry. "Dobrá volba," potvrdil svůj triumf Dráček. "Zítra před Kotelnou dírou v sedm. Jestli tě ale Ron s Hermionou pustí tak dlouho ven samotného," dojednával schůzku dealer. Odkud mě jen zná? Honilo se hlavou Harrymu. Stejně by na to nikdy nepřišel, s tou věcí ve své hlavě, která plnila funkci pouze gravitační, tj. aby nelétal.
...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 angeldust angeldust | E-mail | Web | 28. prosince 2006 v 14:53 | Reagovat

aaaaaaaaaaaa užasny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 Fabi Fabi | E-mail | Web | 28. prosince 2006 v 18:54 | Reagovat

jj taky si myslim!:P

3 morfim morfim | Web | 28. prosince 2006 v 22:41 | Reagovat

docela dobrý

4 Numm Numm | E-mail | Web | 1. ledna 2007 v 11:37 | Reagovat

mno...čekala jsem, že to bude lepší, ale asi do toho nemám co remcat, když bych stejněněco takového nedokázala napsat...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama