SS - 12.kapitola

7. prosince 2006 v 14:31 |  Jak zatočit se Severusem Snapem
KOKETA
Maewe natáhla ruku a přepnula kanál.
Do místnosti vplul Severus Snape(v nafukovacím člunu a s růžovými pádly). Chvíli se nevědomky coural po místnosti a naprosto svou ex-milenku(?) ignoroval. Najednou se zarazil nad podivnou snětí zvuků. Otočil se a to, co spatřil, ho naprosto vyděsilo.
"Proboha, co to je?"
"Televize!" řekla prostě Maewe a propíchla ho pohrdavým pohledem
"A kde se tu ta věc vzala, vždyť je to na elektřinu, tady elektřina není, jak to může fungovat?"
"Jsme v povídce, profesore, tady je možné všechno," informovala ho a přepnula na další program. "Proboha, to je nechutné.."
Snape se ohlédl a spatřil v televizi nějaký párek lidí v zelených hábitech s naprosto nevkusnými čepicemi na hlavě a v rukou drželi malé dítě. "To je mimino, slečno Lautrecová, tak jste vypadala kdysi také.."
"Proboha, vždyť vypadá jako můj strýc Ernie v rosolu!"
Snape jen znechuceně pokýval hlavou a dále ji propaloval pohledem(chudák holka, nechat se upálit..).
"Copak je, profesore, chcete taky takové? No, možná už jste si na jedno zadělal.."
"Nechte toho a raději tu blbost vypněte, nechápu, co to tam mudlové dávají za pořady.. vždyť se na to dívají malé děti."
"Ale vy jste byl zrovna pryč..," podotkla poťouchle a Snape ihned pochopil onu narážku a sebral jí z ruky ovladač a namířil jej na bednu a ta se vypnula.
"Ale to byla Nemocnice Chicago Hope, vy jste strašný nevzdělanec a ignorant!"
"Blanch, prosím tě, odstraň tu strašnou věc z mého pokoje, mudlovské harampádí u mě nemá co dělat!"
"Rozkaz, šéfe," naznačím úsměv.
Blížil se tolik obávaný večer. Maewe zde měla strávit posledních pár dní, než se úplně zotaví a než se vrátí Poppy Pomfreyová, která ji prohlédne. Severus jako obvykle seděl za svým stolem a opravoval nějaká pojednání(on furt něco opravuje, že?). Maewe už byla unavená. Jelikož měla košili z předchozího večera propocenou(z čeho asi..), rozhodla se, že se převleče. Snape, nesnape! Přetáhla si košili přes hlavu a odhalila tak svá obnažená ňadra.
Snape jako na povel zdvihl hlavu. (I tyty, rošťáku nestydatý! *A zvedl rychle čelist co nejdále od podlahy..*)
"Co si myslíte, že děláte?"
"Tomu se říká převlíkání, profesore. To vezmete jeden rukáv, vyvlečete ho z ruky, vezmete druhý a uděláte s ním to samé, nakonec celý tento oděv přetáhnete přes hlavu a odvrstvíte se."
"To bylo moc směšné.. vy moc dobře víte, jak to myslím!" zamručel Snape
"Ale ale, pane profesore, snad byste se nečervenal," zasmála se Maewe, "děláte, jako byste mě už tak neviděl!" provokovala dál. "Například včera večer.."
"Raději mlčte!"
"Ale ptal jste se mě na to! Tak nejdříve chcete, abych mluvila a teď chcete, abych mlčela? Rozmyslete si, co vlastně chcete?" lišácky se pousmála a hodila po něm očkem(a tak se z Maewe stal Jan Žižka..). Znervózněl a raději svůj zrak opět stočil(už jste někdy zkoušeli točit zrak? Já ne, ale musí to hrozně bolet..) ke štosu pergamenů.
Nakonec uhasl poslední svíčku a přilehl si k Maewe do postele. Celé tělo měl napnuté a dýchal zhluboka.
"Zdá se mi to nebo jste nervózní, pane?" Maewe si se všemi těmi slůvky pohrávala jako kočka s myší. Taky si s ním pohrávala jako kočka s myší a Snape byl poprvé v úzkých(taky, co by dělal v širokých..), protože udělal něco, co bylo proti jeho přesvědčení. Vyspal se se svou studentkou.
Otočil se na bok a zavřel oči. Snažil se co nejrychleji usnout, ale marně. Maewe, jako by do ní uhodil blesk, se najednou k němu natočila, dala mu na čelo drobnou pusinku, jako od maminky.
"Chče dlobešek, aby mu Maewinka žašpívala ukolébavku?! Halí..belíí..kočkaaa v zelí.."
"TAK DOST!" ozval se ostře Snape. Prudce sebou škubl(mňam..škubánky já ráda) a otočil se zpět k Maewe tak, že si hleděli přímo z očí do očí. Byli od sebe jen několik centimetrů, když v tom………………….
"Pffff…"
"Tedaaa!" ozvala se Maewe a chytla se za nos. "Tak to je pěkná puchna!"
"Omlouvám se, na večeři byly fazole," Severus omluvně vytřeštil oči.
"Vy teda umíte zkazit každou intimní situaci a zrovna v tom nejlepším..dobrou noc!" otočila se na bok k němu zády.
Severus spokojeně semknul rty a konečně poklidně zavřel oči. Tohle by teda vyšlo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama