10.kapitola

2. března 2007 v 21:19 | Baik |  Lidi ze Spojených Korejských Terciátů
"Co budeme dělat? Vrátíme se zpátky?"ptala se Venda.
"Ne, běželi jsme přímo za Headsíkem, nemohli jsme zabloudit!"přesvědčoval Ondre Ham. Po jeho slovech všichni ztichli a zatajili svůj sípavý dech. Až teď si všimli, že je tam vlastně velká tma a rozsvítili si konce hůlek. Prohlíželi stěny. Nic neobvyklého tam nenašli, jak by taky mohli, když se jich tam v té maličké chodbě tisklo 29. Tož si jich polovina lehla a ostatní po nich chodili - Koefyho nápad... "Hej děcko, teda promiň Slave... Hej Slavěnko a děcko , myslím, že tohle nemá smysl..."ozvala se Shark ala Shpanik zpoza Jacqyniných nohou, které na ní stály. "Jo, taky myslím." přiznal své pocity Jakob. "Tak dobrá, necháme toho a vrátíme se... Headsík nám neunikne, půjdeme za Brumbálem."rozhodla za všechny Claire. Zvedli se ze země a za svitu hůlek se odebrali zpátky.
"Počkat!"zavelela Corny. "Podívejte se!" Corny klečela na zemi a ukazovala na červenou značku podobnou tomu, když Franta značí přímku. "Co to je?"ptal se Ondre Ham.
"Není náhodou Headsík přímkomág?"ptal se Hans.
"Nic takového neexistuje"s pohledem opovržení odpověděla Lullu. Verrca je neposlouchala, tasila hůlku a zamířila na značku. Vedle přímky se objevilo: Login: Heslo:. "Hmmm a co teď?"ptala se zoufale Dagérie. K loginu napsala Wercha hůlkou Headsík. "A co heslo? Na to asi tak lehce nepříjdem, že?"uhodla Alfabet. "Trochu optimismu!"napomínal Alfabet Thomas. Alfy na něj vrhla vražedný pohled.
"No tak vyzkoušíme to, co nám zatím vždycky pomohlo."uvažovala Yi.
"A co nám zatím vždy pomohlo?"ptala se jí Jane.
"Znamení."předběhla Yi s odpovědí Hoy. Už asi po devadesátepůlté odhalili své boky a soustředili se. U kolonky heslo se asi po dvou minutách objevilo písmenko T. Neměli sílu na další soustředění. "T, co začíná na T?"tázala se Starha. "Třeba tensor veli palatini."Jásavě vyhrkla Lucy. "No jasně, jaký dežo by si dávalo takovýhle heslo?"vysmál se jí Ondre Dani. "Zkusíme ještě jednou znamení."prosila Chotess. Znovu se ze všech sil soustředili. Za T se objevilo ještě písmenk U a K.
"TUK? Jako třeba tukan?"ozval se Phillip a zároveň to hůlkou napsal do kolonky heslo. Potvrdil to mávnutím hůlky. Země kolem se začala třepat. V místě přímky se udělala díra a oni do ni spadli, protože se chytře drželi za ruce a Marttin se nad tu díru nahnul... Padali a padali černou dírou. Asi po třech minutách zjistili, že vlastně nepadají, ale že leží na plošině, která s nimi velmi rychle sjíždí kamsi do hlubin. Po chvilce plošina začala snižovat svou rychlost, až úplně zastavila. Ocitli se v místnosti ozářené červeným světlem. "Tady to vypadá jak v bordelu..."podotkl znechuceně Thomas.
"Myslíš, že je v Bradavicích legální bordel?"ptala se vzrušeně Paula. Z přemýšlení o tomto ožehavém tématu je vyrušil známí hlas. "Tak vy jste se dostali až sem. Já ti říkala Headsíku, že si máš dát složitější heslo." Jejich pohledy padly na Headsíka, který se krčil v rohu místnosti. "Ty zmije, očarovala si je oba!"vykřikl Jakob
"Ne tak zhurta, dokud si neověříš fakta... Já sem pužila kletbu pouze na Headsíka a ten pak na Aničku..."odbyla ho Lushky. "Nedivte se, že vám to říkám, ale já se vás stejně za pár minut zbavím, takže to nikomu neřeknete a já si pak vezmu, prostřednictvím Aničky, všechnu vaši moc a pak tady budu ředitelka! Bradavice potřebují pevnou ruku."při tom napřáhla svou ruku a snažila se jí zatnout, aby ukázala své svaly, ale místo toho měla na ruce jen svěšenou kůži. Nenápadně tu ruku zase svěsila a věnovala se znovu řečnictví. Její všemi nesnášený hlas se odrážel od kamených stěn. "Nestrpím v Bradavicích, když někdo příjde do hodiny s naslouchadlama na krku. Prostě tu bude kázeň a hotovo. A to vše se mi podaří až to s vámi zkoncuju!" Z očí ji pryštěli blesky a z pusy hromy. Headsík si v rohu zakryl tvář. Lushky si toho všimla. "Co ty bídný červe? Ani si nedokázal udělat dobré heslo, použila jsem na tebe moc slabé kouzlo. Pohrdavě se odvrátila. Headsík se složil, ale Lushky si toho nevšimla. Mezitím si Korejci vytáhli hůlky a namířili je na Lushky. "Ha ha,"vysmála se jim Lushky. "myslíte, že vy na mě stačíte? To sotva!" Jak to dořekla, Sarka Hannah mávla hůlkou, ale Lushky přesně tohle čekala a její útok lehce odrazila. "To jste mě teda pobavili... Kutael!"vyslala na ně kletbu, díky které se všichni objevili v jedné velké bublině a nemohli z ní ven. "Tak a teď stačí dvě slova a skoncuju to! Avada...! V tom okamžiku dopadla na zem plošina s Aničkou, která zmrazila Lushky mrazící kletbou. Hned potom se vztyčil taky Headsík, Anička na něj namířila hůlku. "Neee, ona mě taky očarovala!"bránil se Headsík a ukazoval na Lushky. "Moc dlouho zmrazená nebude, musíme rychle jednat!"podotkla Anička. Headsík napřáhl hůlku proti bublině a z ní vyšlehla oslňující modrá záře. Bublina se rozplynula. Corny neváhala a rozběhla se za Headsíkem a objala ho kolem krku. "Já věděla, že to nebylo úmyslné!"utěšovala se.
"No to je dojemné, myslíte, že když mě tady nějaká malá holka zmrazí, tak že jste vyhráli? Tak to si pište, že to není tak jednoduché" Ozvala se Lushky. Zmrazovací kouzlo na ní mělo neblahé následky, byla seschlá a měla šedé vlasy. Naštěstí pohotová Franta ji jedním pohybem hůlky odzbrojila a svázala naviditelnými provazy. Lushky začaly sršet plameny z úst, ožehla všem vlasy a Jacqy řasy, což ji pořádně rozčílilo a tak se na Lushky vrhla, ale Ondre Ham ji zatavil, protože mu došlo, že hůlkou to bude účinější než nehtama. Ondre Ham byl velice talentovaný kouzelník a tak Lushky lehce zvedl do vzduchu a položil na plošinu. Stoupli si kolem ni, ale protože se na tu seschlinu narvanou v kožených kalhotách nemohli dívat, tak se raději otočili. Plošina s nimi vyletěla nahoru. "Aničko, jak ses sem vlastně dostala, když jsi nevěděla heslo?"ptal se Hans. "No jednoduše, vy jste se totiž neodhlásili..." odpověděla Anička.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 angeldust angeldust | E-mail | Web | 3. března 2007 v 13:41 | Reagovat

oh my gottttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! x)))

2 Barča Barča | 3. března 2007 v 13:47 | Reagovat

To znamená co?

3 Vendy Vendy | E-mail | Web | 3. března 2007 v 13:58 | Reagovat

je to zvláštní, ale naprosto supeeer!! Chci moooc dalších pokračování!!! x)

4 daggri daggri | 3. března 2007 v 14:01 | Reagovat

juuuuuuuuuuuu JA CHCI TEZ MOC DALSI POKRACOVANI O:-)

5 Marttin Marttin | 5. března 2007 v 19:42 | Reagovat

SUPEEER.. oh my got=OMG :D

6 slunicko slunicko | 6. března 2007 v 14:24 | Reagovat

SKVĚLÝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7 angeldust angeldust | E-mail | Web | 6. března 2007 v 16:43 | Reagovat

to Barča: to znamena ze se mi to libiii a ze z toho nemohu....

8 žafinka žafinka | E-mail | 7. března 2007 v 19:31 | Reagovat

viz.1., 3. a 6. komentář.... :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama