Černý Spoďáry - 11. kapitola

2. března 2007 v 19:03 | angeldust & Fabi |  Černý spoďáry nebo růžový tanga???
11.kapitola
"A proč tam leží?" zeptala se nevině Čvaki.
"No, to jsem se snažil taky zjistit", oponoval Draco, který byl na dně svých sil a neměl daleko k slzám.
"Ale to nikdo neví, protože když se jim to přihodilo, byli sami..." Při těchto slovech se mu vážně po tváři kutálela slaza. Čvaki se na to nemohla dívat (Ne, že by to bylo tak odporný, ale rvalo jí to srdce!) a vrhla se Dracovi kolem krku.
"Snad to není nic vážného!" vypískla vyděšeně Pansy, která odjakživa zbožňovala Snapea, ale mu byla absolutně volná.Tím ty dva vyrušila z okouzlujícího a romantického okamžiku. Následovala chvíle mlčení, ve se ozýval pouze cinkot příborů a fňukání Pansy. Draco už to nemohl poslouchat (protože byl rád že se konečně sám uklidnil), vyrazil ji z Velké Síně a poslal ji za Uršulou.SČvaki se vydal zpátky na ošetřovnu, aby se dozvěděl něco bližšího o zranění svého rodiče a jeho přítele (přeberte si to jak chcete), ale po cestě opět narazili na Thomase, který měl v uších sluchátka a zpíval si i s interpretem něco jako JEDNU BÍLOU ORCHIDEJ....
Když Dráček zjistil, kdože mu to zkřížil cestu, jen si odfrkl a s Čvaki v patách pokračoval k ošetřovně. Tam našli Luciuse a Severuse, s obvázanýma hlavama, jak tupě čumí do stropu, nehýbou se (a dokonce by se hádali jestli vůbec dýchají...!) už se chtěli zeptat, co se stalo, ale Lucík se ujal slova sám (kde se v něm vzalo tolik energie težko říct...!):
"Chtěl bych předejít trapným otázkám, proto tobě Draco a tobě brumbálův fracku oznamuji, že při pohybu se bradavickým hradem došlo k menší nehodě - nestihl jsem si zavázat tkaničku, zakopl jsem a tady Sevík...ehmm...chci říct pan Snape nezaregistroval můj pád a zakopl o mě!Máme jen lehký otřes mozku!!!" Draco a Čvaki see smíchy málem pochcali, tak vyběhli z ošetřovny na chodbu a tam se podél zdi sesuli na zem.
Zatím na ošetřovně dostal Snape hysterický záchvat. Ječel na Luciuse, že tupější výmluvu si vymyslet nemohl. Pravá příčina jejich pobytu u madame pPomfreyové byla, že v noci (potom, co oním radikálním způsobem vyhodil celou Brumbálovic rodinu i s Dracem na chodbu....) spadli z postele (rozmohla se nová hra - KVARTETO x)), bohužel Lucius dopadl hlavou na Snapeův nočník a Severus na krabici s LEGEM (majitel této populární stavebnice není znám, buď má Sevík nějaké utajované dítě, nebo je vážně jeho, njn...ty dlouhé zimní večery...!)
Při tom záchvatu smíchu si Draco najednou něco uvědomil,
"Čemu se směješ???" vrhl se hrubě na Čvaki. Ta se tááák lekla, že z toho dostala další záchvat smíchu.
"No, ty snad věříš tomu, že jen zakopli?" teď Čvaki vypadala velmi, ale opravdu velmi chytře, chvíli se zamyslela a pak vypískla "pojďmě hledat důkazy!" Chvíli, ale opravdu jen chvililinku to vypadalo že Draco přemýšlí nad tím co právě jeho milá řekla. Nakonec to vzdal a jen přikývl.
"Měli bychom se nejdříve podívat ke Snapeovi do kabinetu" pronesla zamyšleně Čvaki "problém bude ale v tom, jak se tam dostat"
"Třeba by nám mohl pomoci tvůj fotr?"pronesl Draco snadějí v hlase
"Ten těžko, teď je v Londýně a nakupuje dárky na Vánoce.....už vím kdo nám pomůže!!" Čvaki chtěla chňapnout Draca za ruku, ale jak už to tak bývá, tak se netrefila a misto ruky ho táhla za nohu. Jak se tak Čvaki řítila chodbou nechodbou, síní nesíní vrazila do toho koho hledala. Draco, který za Čvaki tak nevině vlál padl celou svou váhou na zem. Čvaki si tentokrát dávala pozor, aby to nenapálila opět do jeho exxxtra strong účesu, ostatně i Thomas si po oné zkušenosti s Čvaklin dával majzla kdykoliv zvedal něco ze země.
"P-p-p-pane p-p-profesore"vykoktala udýchaná Čvaki...
"Ano?"
"Víte, my něco bychom od vás potřebovali..." Thomas byl napnutý jako struna na kytaře....ještě žádný ze studentů ho o nic nepožádal!Dracovi začalo pomalu ale jistě docházet o co se Čvaki snaží, a byl si naprosto jistý s tím že neuspěje...
"Poslouchám...." vybídl ji profesor nadšeně
"My...bychom se potřebovali dostat do kabinetu profesora Snapea....víte včera jsme u něj byli na pohovoru a jáá...jsem si tam zapomněla ...noo...."
"Ztratila tam nejspíš autogram Sadry Bell....pochopte, ona bez něj nemůže žít!!!Musí ho mít stále s sebou jinak je úplně na dně..." zasáhl včas Draco...Čvaki okamžitě nasadila výraz štěněte kterému zakážete hrát si s vaší nejoblíbenější botou. Profesor Gramla se nejdříve zamyslel a říkal si, že by se to Severusovi nejspíše moc nelíbilo kdybyk němu do kabinetu vpustil kohokoliv z jeho studentů....ale když se podíval do těch nevinných očí které na něj Čvaki prosebně upírala....nedokázal odolat..
"Tak dobrá pustím vás dovnitř...." vedl je chodbou ke sklepení.....tou temnou, strašidelnou, hrůzu budící ve vás, tak černou....jako uhel...(to bude tím, že Šnapík se už kdysi pokoušel školu podpálit...avšak oheň se dostal pouze do sklepení...). Zastavili se až u těch již dobře známých černo černých dveří. Thomas se začal nebezpečně ohánět hůlkou přičemž si pro sebe stale něco mumlal ...najednou to udělalo velký "bang" a dveře se s teměř neslyšitelným "puff" pootevřely. Thomas byl náročností tohoto kouzla tak vyčerpán, že upadl v mdlobách na studenou podlahu. Čvaki se k němu starostlivě vrhla, ale když zjistila že Thomas žije, zklamaně ho pustila a nechala ho tam ležet. Draco si vytáhl pro jistotu hůlku...(připadal si sní o něco více drsněji). Opatně otevřeli dveře dokořán. To co tam ale uviděli jim vyrazilo dech. Na podlaze po celém Snapeově kabinetě se válely kostky z LEGA, a uprostřed toho všeho seděla dívka s černými vlasy delšími než měla Čvaki....mastnějšími než měla Čvaki...s křivějším nosem než měla Čvaki...najednou si Draco s Čvaki uvědomili, že dívka se až neuvěřitelně podobá Severusi Snapeovi!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fabi Fabi | E-mail | 2. března 2007 v 20:00 | Reagovat

vau.....

2 Vendy Vendy | E-mail | Web | 2. března 2007 v 21:24 | Reagovat

wow!

3 Barča Barča | 3. března 2007 v 11:09 | Reagovat

Hustýýýýýý

4 Numm Numm | 3. března 2007 v 19:18 | Reagovat

cool

5 lama lama | 7. března 2007 v 15:17 | Reagovat

good

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama