16. kapitola Happy End

4. srpna 2007 v 16:44 | angeldust |  Černý spoďáry nebo růžový tanga???
tak tady je Happy End...x)))
16.kapitola - HAPPY END - Konec Dobrý, všechno.....je na hovno....
"Tak JÁ mám zařizovat pohřeb své…(vhodný výraz ji nenapadl)?"pomyslela si Samara, když právě procházela jednou z těch nekonečných chodeb v Bradavicích.
"A jako by toho nebylo dost, tak i své matky - TY VOLE…" prostě to nerozkejchala a chytl astmatický záchvat! Dusila se někde až u střechy hradu, kam nikdo nechodí. Teda až na Filche - Nikolaje, ale ten byl velice zaneprázdněn, takže se na Samaru zvysoka vykašlal…a to doopravdy! Samařinu chcíplinu sežraly krysy, takže i když Thomas hledal snad všude… tak marně.
Do konce školního roku zbýval už jen týden.Samara byla už 7 dní nezvěstná a Thomas celých těch 168 hodin trávil bloumáním po chodbách a hledáním její osoby. Nakonec byl tak nešťastný, že chtěl skočit z nejvyšší věže na hradě……jaká toť náhoda že si vybral zrovnu tu věž ve které se válely Samařiny pozůstatky(kosti).Thomas jakmile uzřel lidské kosti poklekl a přičichl k nim….ucítil Samařinu charakteristickou vůni a ihned propukl v srdceryvný pláč.
Thomas se rozhodl že odjede do svého rodného městečka společně s Bohdanou a Nikolajem a protože ho v Bradavicích už nic nedrželo odjel s nimi ihned.
Jakmile se Čvaki dozvěděla onu strašlivou zprávu o Samřině smrti uvědomila si že osud ji tímto vyzývá k velikananánskému činu…uspořádat pokud možno ty nejtemnější, nejsmutnější pohřby v celé historii Bradavic.Odhodlaně se podívala před sebe a snažila si představit jak by měl obřad probíhat.Najednou si uvědomila že vlastně čumí přímo na Draca, který zřejmě nepochňápal vo co go.Čvaki mu vše jasně vysvětlila a také mu zdělila svou vizi o půběhu obřadu.Draco se zasnil a pochválil Čvaki ze její geniální nápad.
Rozhodli se že pohřeb se uskuteční ve stejný den jako Snapeova a Luciusova svatba - tedy 13. července v pátek.
Pocelou tu dobu byli Sev a Lucius uzamčeni v komnatě nejvyšší potřeby, kupodivu tam ale nebyli zamčeni dobrovolně.Oba dva se snažili všemožně dostat ven, ale po 5 minutách své snažení vzdali vrhli se do postele.Jenže jim zřejmě nedošlo, že to, že se nemohou dostat ven má své důvody.V posteli totiž od té chvíle nebyli sami……….byla tam s nimi Shoooby!!!!!!!!Shooby se nenápadně dostala do komnaty a zalezla si přímo do té velikananáské postele…a aby si jí hned nevšimli schovala se pod peřinu.Když do postele hupsli i ti dva švarní jinoši mohli začít hrat pexeso…mno a parkrat si dali i partičku kvarteta….
Shooby totiž přecházela kolem dveří komnaty a usilovně si přála uzamčenou místnost se dvěma muži.Bohužel j nedošlo že z toho stejně nic mít nebude…páč to že měla orgasmus si uvědomila až za týden přímo na pohřbu Narcissy,Hoochové a Samary.
Pohřeb byl velkolepý…Čvaki osobně přečetla nekrology ke všem zesnulým…a vůbec celý obřad probíhal pod její taktovkou.Jediná věc která se jí vymkla z ruky byla Shooby a její hekání (to když si uvědomila ten orgasmus).
Na konci pohřbu dostala spoustu nabídek na zařízení pohřbů a tak se společně s Dracem rozhodla že začnou podnikat a to jako pohřební služba.Ihned po ukončení obřadu se všichni hromadně přemístili ze hřbitova na ministerstvo kde své partnerství měli toho dne uzavřít ještě Lucius a Sev.
Obřad začal tak, že do místnosti vešel Severus ve slušivém černém hábitu stoupl si před ministra kouzel který je oddával a poněkud nervózně vyhlížel Luciuse.Ten vplul do dveří za tónů songu "svět je náš" v bělostně bílém hábitu v ruce držíc velikou kytici bílých růží. Celý obřad byl samozřejmě velice dojemný a v sále nebylo osoby jež by neuronila alespoň jednu jedinou slzičku.
Avšak jediné co v tu chvíli Čvaki zajímalo byl okamžik kdy lucis vyhodí kytici. Konečně onen okamžik nastal - Čvaki si vyhrnula rukávy a přejela svým hustým pohledem pšechnýy přítomné najednou se setkala se stejně hustým pohledem jež patřil Hermioně.Raději se na ni ale vykašlala a soustředila svůj hustý pohled na kytici jež právě letěla vzduchem.Napočítala do tří, přivřela oči, vyskočila a už cítila jak se jí ostré trny růží zabodávají do ruky když v tom ucítila jak kytici drží i někdo jiný.Otevřela oči a nasrala se - nebyl to jikdo jiný než Hermiona Grengerová…ta děva co jí doposud ničila celý život.
Až si tohle všchno uvědomila dopadla opět na zemv ruce držíc polovinu kytice. Přesně na tuhle chvíli Draco s Ronem celou tu dobu čekali. Vrhli se před své milenky na kolena a současně je požádali o ruce. Herm společně s Čvaki zasněně řekly své "aaaach ano", usmály se na sebe a rázem si vše odpustily. Padly do náručí svých snoubenců a společně se přemístila každá dvojice do svého hnízdečka lásky. Severus s Luciusem do Malfoyovic sídla. Hermiona s Ronem se nejprve vydali do realitní agentury, aby si poté vybralí polorozpadlý domeček na Miami Beach. Čvaki s Dracem do L.A. kde měla Čvaki svůj vlastní byt na který si vydělala když si o prázdninách sehnala v hollywoodu brigádu (měla zahrát v jednom z těch trapných mudlovských filmů holčičku, která umí vylézt z televize, tenhle kšeft vyfoukla náhodou samaře, která v té době neměla z osobních důvodů čas). A takhle žili všichni šťastně až do smrti…..nebo ne??? Xo)
he...klasika....x)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama