7.kapitola

13. ledna 2008 v 15:24 | Numm and Angeldust |  Another Twins
Byl už podvečer a lord Voldemort právě očekával příjezd svého syna. Seděl tiše ve dřevěném, zdobeném křesle a přemýšlel. Ginny mu dělala starosti, on sám počítal sice s tím, že Trey se s ní určitě seznamí...ale aby se do ní zamiloval? Viděl, že ted se s ní sice jen kamarádí, ale kolik pubertálních kluků se dokáže jen kamarádit s dívkou? Když byl Trey prvním rokem v Bradavicích, podařilo se mu částečně zkazit otcův plán tak, že Ginny na moc deníku upozornil....tehdy se také poprvé ve svém životě otci vzepřel. Sice ho postihl hněv samotného lorda Voldemorta, ale přes to všechno své přátelství s Ginny ukončit nedokázal...pár dní se jí snažil vyhýbat, ale když viděl jak je to oba mrzí, prosadil si u otce svou.
Ted už byl Trey v Bradavicích pátým rokem a zrovna měl přijet za svým otcem, aby s společně trávili Vánoce. Lord Voldemort si ale nikdy nepotrpěl na blikající světélka, ozdobený stromeček, nebo adventní věnec...přišlo mu to zbytečné.
Konečně uslyšel klapot konských kopyt, vyhlédl ven a uviděl kočár tažený třemi testrály. Po dlouhé době se na Voldemortově tváři mihl alespon letmý úsměv. Z kočáru vystoupil nejprve elegantně Trey. Možná nebyl vlastním synem lorda Voldemorta, ale kdo by to poznal? Na první pohled vypadal přesně stejně povýšeně a sebejistě jako jeho otec. Z jeho tváře se nedalo nic vyčíst, a myšlenky se mu už nepokoušel číst ani jeho otec. Za ním se vysápal z kočáru Draco Malfoy. Draco ve škole nikdy neskrýval svou averzi vůči Treyovi...tedy před svými gorilami...před Treyem si to nedovolil. Draco jako jediný také viděl, že Trey se doma chová úplně jinak než ve škole...
Treyovi samotnému se celé tohle divadlo hnusilo, jeho otec pozval na své panství všechny své nejvěrnější služebníky, což mohlo znamenat jen jediné. Také se obával aby ho jeho otec nechtěl do něčeho zatáhnout.
Chladně se s otcem pozdravil a aniž by řekl něco jiného odešel do svého pokoje. Neměl zapotřebí zdravit někoho jiného, po celou cestu v kočáře nepromluvil ani s Dracem. Jeho otec přeci takovéto chování očekává...tak at má radost....neměl náladu, nechtěl se s nikým z těch strašpytlů co se bojí jeho otce bavit...bylo to pod jeho úroven. Jeho kufr už v pokoji čekal. Nevšímal si ho a zamířil rovnou do koupelny. Pomalu se svlékl a stoupl si pod sprchu, ze které se praudy valila vařící voda. Dlouho tam je tak stál a rozjímal....pemýšlel o všem možném, o svém otci, smrtijedech, škole, přátelích...o Ginny.
"Ach Ginny..." pronesl nevědomky do ticha.
Cítil se jakoby létal a najednou zapomněl jak to dělá a spadl na zem. Opřel se o stěnu a zavřel oči, najednou ztuhl a uvědomil si určité napětí ve svých slabinách.
"Kruci!"
Vyděšeně se tím směrem podíval a bleskurychle vyměnil horkou vodní lázen za ledovou.
Stál tam tak dlouho dokud se ono napětí nezklidnilo...pak kolem sebe omotal ručník a vyšel z koupelny do ložnice. Tam ztuhl podruhé...neměl rád, když mu někdo vlezl do pokoje bez jeho dovolení...a o to víc, když to byl ten spratek Malfoy. Draco stál u okna a upřeně pozoroval Treye jak se převléká, na Treyův vkus až moc upřeně.
"Tak co chceš ty buzerante?"
"Chci tvoji práci!"
"Ehm, moji práci?"
usmál se Trey...
"Jo, přesně tak, víš moc dobře proč tu všichni jsme...jsem starší, tudíž bych ji měl dostat já. Navíc..."

"se potřebuješ nějak zavděčit mému otci, nebo zabije toho tvého. Dejme tomu...co já s tím...pořád nevím proč bych měl mého otce nějak přesvědčovat..."
"No, třeba proto, že když se mi té pocty nedostane...postarám se o to, aby se tvůj otec dozvěděl o tobě a o Ginny."
Trey na okamžik ztuhl. Pomalu došel až k Dracovi, který se do té doby samolibě usmíval, chytil ho pod krkem.
"Chceš mi snad vyhrožovat?"
"No, to je asi trochu silné slovo ale dá se to tak říci." prohlásil přiškrceným hlasem Draco...
Trey chvíli přemýšlel, všiml si Dracova do nachova zabarveného obličeje a pustil ho. Otočil se a odcházel z pokoje.
"Promluvím si s otcem."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Sere vás že se na tu absolutně nic neděje?

Ne...proč by mělo? 24.3% (9)
Je mi to šumák 27% (10)
Ano!!!!Hejbněte kostrou!!!! 48.6% (18)

Komentáře

1 Anetka Anetka | E-mail | Web | 13. ledna 2008 v 15:26 | Reagovat

Ahojky kuknite pls na muj blogisek a dejte mi tam nakej komentik prosim prosim

tyjo mas to tu uzasný fakt super

2 Numm Numm | 13. ledna 2008 v 15:35 | Reagovat

wove..co to má znamenat?

incest?

3 dager dager | 16. ledna 2008 v 18:27 | Reagovat

ne ze bych nevedela co bylo v minulych kapitolach ...

4 Numm Numm | 19. ledna 2008 v 21:42 | Reagovat

si to přečti, ne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama